EkoZysk1 – Autoszrot Warszawa

1802506576 kasacja warszawa - EkoZysk1 - Autoszrot Warszawa

Autokasacja Warszawa

718167260 kasacja warszawa - EkoZysk1 - Autoszrot WarszawaSamochodu po większej stłuczce lub bardzo zniszczonego nie można się tak po prostu pozbyć, przykładowo rozkładając go na części albo pozostawiając gdzieś w lesie. Po pierwsze za działania tego typu bedą groziły poważne kary finansowe, a dodatkowo cały czas będzie trzeba opłacać konieczne ubezpieczenie OC. Rozwiązaniem tego problemu jest kasacja, wykonana przez jedną z firm posiadających stosowne pozwolenia do tego. Tym sposobem nie tylko można będzie całkowicie legalnie się pozbyć niepotrzebnego pojazdu, to otrzyma się jeszcze za niego trochę pieniędzy. Ile ich będzie – to już uzależnione jest od wielu czynników, między innymi marki pojazdu i jego stanu technicznego.

Zapraszamy do http://ekozysk1.pl/kasacja-samochodow/kasacja-pojazdow-warszawa

Kasacja zniszczonych samochodów

1439837127 auto szrot warszawa - EkoZysk1 - Autoszrot WarszawaFirmy które się zajmują kasacją starych samochodów znajdzie się bez problemów we wszystkich zakątkach kraju, zwłaszcza duża ich liczba jest w większych miejscowościach. Na rynku warszawskim dużą renomą i popularnością cieszy się Ekozysk 1, od długiego czasu oferująca kompleksowe usługi w tym obszarze. Firma operuje przede wszystkim na terenie stolicy, lecz również posiada klientów z okolicznych miejscowości. Posiada wszystkie niezbędne zezwolenia, funkcjonując w zgodzie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Procedura sprzedaży starego samochodu

724023319 autokasacja warszawa - EkoZysk1 - Autoszrot WarszawaSama procedura złomowania starego samochodu przy firmie Ekozysk 1 jest bardzo przejrzysta. Przede wszystkim potrzebny jest samochód, jego stan techniczny nie jest specjalnie ważny, ale istotne jest, aby miał on czytelne numery karoserii oraz rejestracyjne tablice. Koniecznie trzeba również przedłożyć dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu, jeżeli taka została wydana. Niekiedy się zdarza, że dokumenty zostaną zabrane przez policję, w takim przypadku niezbędne będzie odpowiednie zaświadczenie z Wydziału Komunikacji. Auto może oddać do kasacji zarówno sam właściciel, jak też osoba którą upoważni. Formalne sprawy sprowadzają się do sprawdzenia wszystkich dokumentów, podpisania umowy i wypłaty pieniędzy. W sytuacji, kiedy auto było zarejestrowane, to firma wydaje dokument o zezłomowaniu i unieważnia dowód rejestracyjny, przez co nie trzeba będzie dalej opłacać ubezpieczenia.

Odpady komunalne Warszawa

http://ekozysk1.pl/odpady-komunalne…

22410341 autokasacjamazowieckie - EkoZysk1 - Autoszrot WarszawaDbając o swoich klientów firma Ekozysk 1 ogranicza do minimum niezbędne formalności podczas złomowania, przez co procedura ta powinna przebiec sprawnie i szybko. Jeżeli samochód nie będzie w stanie jeździć samodzielnie lub nie będzie miał koniecznych dokumentów, to zostanie po niego wysłana laweta i zostanie od bezpłatnie dostarczony do miejsca kasacji. Klienci liczyć również mogą na dość wysokie ceny, znacznie korzystniejsze niż u konkurentów. Jest to możliwe dzięki temu, że firma Ekozysk 1 ma dodatkowo w swojej ofercie sprzedaż używanych podzespołów i część do samochodów różnych producentów. Oferta firmy jest naprawdę spora, a same oferowane części są w dobrym stanie technicznym i z pewnością posłużą długi czas nowym właścicielom. Propozycja firmy Ekozysk 1 nie jest jedynie ograniczona do kasacji pojazdów, ale obejmuje także kilka innych obszarów związanych z gospodarką odpadami. Między innymi świadczy usługi wywożenia odpadów komunalnych na rzecz gmin i miast, a także zajmuje się odbiorem, przewozem i utylizacją odpadów pochodzenia przemysłowego.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*